Vítejte!

Jmenuji se Veronika a pohyb je pro mě život. Fascinuje mě, stejně tak jako lidské tělo.

Přes čtení článků v Muscle & Fitness, kroužky tance, základy gymnastiky, mé první fitness tréninky na střední, později pak hodiny aerobiku a návštěvy fitka, do mého života vstoupila jóga. 

Byl to stoj na hlavě, který mě koncem roku 2017 k józe přivedl, a který jsem toužila umět. 

Po shlédnutí videí, která byla o přípravě na stoj na hlavě (a mnoha dalších pozicích), posílení core, zlepšení flexibility, správném dýchání, meditaci a propojení všeho, mi došlo, že stojím na začátku nové cesty. Stala jsem se certifikovanou lektorkou jógy, na jógové podložce začala trávit většinu svého volného času a pustila se do předávání svých vědomostí o józe ostatním. 

S prvními odučenými lekcemi jógy a prvními zkušenostmi se skutečnými lidmi, s různými pohybovými omezeními, která znamenala úpravy lekcí a hledání modifikací různých cviků pro daná pohybová omezení, mi v hlavě vyvstala řada nových otázek ve smyslu fungování lidského těla, a já došla k závěru, že je třeba dalšího vzdělání :-) 

Rok 2022 byl pro mě ve znamení Jógy a Pilates, odpovědí na mé otázky Co? Jak? a Proč? se děje v našem těle při pohybu a zjištění, jak geniální lidské tělo je, a jak efektivně umí pracovat, pokud mu to umožníme.

Jóga vs. Pilates. Byť každé vychází z jiné filosofie a přináší jiné benefity, obojí je v systému cvičení ve skupině Body&Mind a za mě spolu náramně ladí.

Pohyb všeobecně vnímám jako nezbytnou součást mého života a péči o své tělo a duši.

Mimo pohyb miluji hudbu, hraji na klavír a akordeon, ráda fotím a zbožňuji své kočky. Získané certifikace a absolvované kurzy


2022


2021


2020

2017


Instagram @ve_zet