Lekce


Individuální lekce Jógy 


Individuální lekce Pilates Clinic Method 

Lekce Pilates Clinic Method vyhází ze systému cvičení Pilates a jeho principů a je novodobým pojetím zdravotního cvičení v systému modifikací a variant základních cviků Pilates. Je výsledkem spojení klasické metody Pilates, Pilates Institute, DNS a Spiraldynamik. Cvičení Pilates Clinic Method je pro běžnou populaci šetrnější a méně rizikové než samotné klasické taneční pojetí Pilates. Je zaměřené na posílení středu těla - core - a uvolnění, protažení a posílení nejvíce rizikových partií těla. Při lekcích Pilates Clinic Method často využívám Pilates pomůcek jako např. fit-ball, s-ball, magic circle, foam roller atp. Lekce jsou určené pro začátečníky či mírně pokročilé.


Individuální lekce Pilates Clinic Method - stroje - PŘIPRAVUJI

Lekce Pilates Clinic Method stroje je ideální pro ty, kteří chtějí vyzkoušet metodu Pilates s využitím klasických Pilates strojů jako je Reformer, Cadillac, Springboard, Combo Chair, Ladder Barell a Ped-o-Pull a cvičit na nich pouze za mé přítomnosti.


Skupinová lekce Pilates Clinic Method - stroje - PŘIPRAVUJI 

Skupinová lekce Pilates Clinic Method probíhá na klasických Pilates strojích - Reformer, Cadillac, Springboard, Combo Chair, Ladder Barell a Ped-o-Pull, v malé skupince max. 4 osob.