Lekce

Individuální lekce JógyIndividuální lekce Pilates Clinic Method

Lekce Pilates Clinic Method vyhází ze systému cvičení Pilates a jeho principů a je novodobým pojetím zdravotního cvičení v systému modifikací a variant základních cviků Pilates. Je výsledkem spojení klasické metody Pilates, Pilates Institute, DNS a Spiraldynamik. Cvičení Pilates Clinic Method je pro běžnou populaci šetrnější a méně rizikové než samotné klasické taneční pojetí Pilates. Je zaměřené na posílení středu těla - core - a uvolnění, protažení a posílení nejvíce rizikových partií těla. Při lekcích Pilates Clinic Method často využívám Pilates pomůcek jako např. fit-ball, s-ball, magic circle, foam roller atp. Lekce jsou určené pro začátečníky či mírně pokročilé.Individuální lekce Pilates Clinic Method - stroje - PŘIPRAVUJI

Lekce Pilates Clinic Method stroje je ideální pro ty, kteří chtějí vyzkoušet metodu Pilates s využitím klasických Pilates strojů jako je např. Reformer, Cadillac, Springboard, Combo Chair, Ladder Barell a Ped-o-Pull a cvičit na nich pouze za mé přítomnosti.


Skupinová lekce Pilates Clinic Method - stroje - PŘIPRAVUJI

Skupinová lekce Pilates Clinic Method stroje probíhá na klasických Pilates strojích - Reformer, Cadillac, Springboard, Combo Chair, Ladder Barell a Ped-o-Pull - v malé skupince max. 5 osob.
Ceny

Individuální lekce

JÓGA / PILATES - 55min

580,- Kč


Individuální lekce

PILATES STROJE

Připravuji


Skupinová lekce

PILATES STROJE

Připravuji


Individuální lekce jógy a pilates jsou k dispozici na vyžádání ve dnech pondělí až středa v časech 10:00 - 18:00.


_____________________________________


Pozn.: Nejsem lékař ani fyzioterapeut. Nenahrazuji v žádném případě konzultace s lékařem či rehabilitace s fyzioterapeuty, nezabývám se diagnostikou ani léčbou poruch pohybového aparátu.